White Clinic

Pembe Estetik Nasıl Gerçekleştirilir?

Sağlıklı ve güzel bir gülüş için dişlerin estetik görünmesi önemlidir. Bu görünüş, düzgün ve beyaz olması kadar diş etiyle de uyumu sağlanmalıdır. Gülümseme, ön iki dişin hizasından başlayıp diş etinden geçerek dudağa uzanan hayali çizgidir.

Dişleriniz gayet sağlıklı ve beyaz olsa da diş eti problemleri güzel gülüşünüze zeval getirecektir. Kızarmış, kanama gerçekleşmiş, iş diş etleri estetik olarak gülüşünüzü etkilediği gibi sağlık açısından da oldukça önemli riskler teşkil edebilir. Gülüş estetiği, gülüş tasarımı gibi düşünceleriniz varsa öncesinde diş eti problemlerinin tamamını çözmeli, estetik gülüşlere bu süreçten sonra yönelmelisiniz. Sağlıklı bir diş etiniz yoksa uygulanacak pembe estetik gülüşünüzde istediğiniz estetiği yakalamanızı engeller. Pembe estetik işlemi ile yapılacak ufak düzenlemeler sayesinde daha estetik bir gülüşe ve daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pembe estetik işlemleri hızlı, kolay, ağrısız ve acısızdır yapılan işlemlerdir. Bu işlemler hem zamanınızı almaz hem de yapılan işlemler sizi yormaz.

Estetik gülüşler ve sağlıklı bir ağıza sahip olmak için pembe estetik yaptırmanız yeterli olabiir. Uygulama, ihtiyacınıza göre belirlenen yöntemler ve süreçlerden sonra daha sağlıklı ve estetik gülüşlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu aşamaları tek olarak ya da gerekiyorsa birlikte yaptırabilirsiniz.

Pembe Estetik Türleri Nelerdir?

Bu uygulamalar şu şekilde gerçekleşir:

Gingivektomi İşlemi; Diş eti büyümesi ya da diş etlerinde cep oluşması sonucu fazla diş eti alınır. Bu işlem sırasında lokal anestezi uygulanır.

Rejeneratif İşlem; Diş eti iltihabı sonrası diş etleri zarar görür rejeneratif işlemle vücudun bazı mekanizmaları uyarılır, yeni destek yapısı ortaya çıkarılır.

Kron Boyu Uzatma İşlemi; Dişlere daha uzun bir görünüm vermek için lazerle yapılan kısa süreli bir işlemdir.

Botoks İşlemi; Botoks işlemi, cerrahi işlem uygulanmayan durumlarda kullanılan bir tedavi şeklidir. Cilt altındaki deri ve dokunun tekrar canlanması, daha sağlıklı bir hale gelmesi için uygulanan bu yöntemle diş etleriniz daha sağlıklı hale gelecektir.

Sizin de diş eti problemlerinizle ilgili gülüş estetiğinizde ya da sağlığınızda problem varsa bu uygulamaları güvenle yaptırabilirsiniz.

30 Kas, 2021

20 lik diş çekimi

Yirmilik yaş dişleri standart şekilde çekilebildiği gibi cerrahi operasyon da gerekebilir. Eğer yirmilik dişler yüzeyde görünüyorsa, diş eti bu dişleri kapatmamışsa cerrahi bir müdahaleye gerek olmaz. Ancak dişin çekiminden önce… Read More
30 Kas, 2021

Dolgu Tedavisi

Dolgu Tedavisi Nasıl Yapılır? Dişlerimizi gün boyunca çok sık kullanırız bu kullanım sonucunda dişlerde yemek artıkları sebebiyle bakteriler oluşur. Bu bakteriler, diş bakımıyla yok edilmezse zamanla dişler çürümeye başlar ve… Read More
30 Kas, 2021

Empress Emax Kaplama

Empress Emax Kaplama Geleneksel diş kaplama işlemlerinde metal kullanımı diş etlerinde deformasyon, morarma ve metal alerjisi gibi sorunları beraberinde getirmekte idi. Diş kaplama işlemlerinde görülen bu sorunlardan sonra ortaya çıkan… Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.